Študovňa Dražovská cesta

Študovňa Univerzitnej knižnice určená pre všetkých registrovaných čitateľov. Nachádza sa v priestoroch Univerzitnej knižnice na prízemí. Vo svojich priestoroch poskytuje dostatok študijných miest pre čitateľov na štúdium kníh, časopisov a záverečných a kvalifikačných prác. Na počítačoch v študovni je možné skenovanie dokumentov. V priestoroch študovne sa nachádza aj samoobslužný kopírovací stroj.  Samozrejmosťou je WiFi pripojenie. Skrinky na tašky a kabáty sú umiestnené v šatni v suteréne.

 

Študovňa Hodžova ulica

hodzovaŠtudovňa Univerzitnej knižnice určená pre študentov Filozofickej fakulty UKF v Nitre sa nachádza v priestoroch fakulty na Hodžovej 1. v suteréne. Vo svojich priestoroch poskytuje dostatok študijných miest pre čitateľov vrátane počítačov s možnosťou bezplatného skenovania dokumentov. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie. Fond knižnice je rozložený tematicky v  4 miestnostiach. Skrinky na tašky a kabáty sú umiestnené na chodbe pred študovňou. Študovňa poskytuje kopírovacie služby na samoobslužných kopírovacích strojoch.

 

Študovňa Kraskova ulica

kraskovaŠtudovňa Univerzitnej knižnice určená pre študentov Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre sa nachádza v priestoroch fakulty na Kraskovej ulici 1. na 1.poschodí. Vo svojich priestoroch poskytuje dostatok študijných miest pre čitateľov vrátane dvoch počítačov s možnosťou bezplatného skenovania dokumentov. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie. Skrinky na tašky a kabáty sú umiestnené na chodbe pred študovňou.

 

 

ČÍTAJTE VIAC

Kontaktné informácie

Univerzitná knižnica UKF v Nitre
Dražovská 4, 949 01, Nitra

tel: +421 37 6408 106

e-mail: lib@ukf.sk 

ISIL SK-4KADAA00289

IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590

 

logo spytajte sa kniznice

Facebook

ico-facebook

Virtuálna prehliadka

foto icon