Kniha ako dar počas Týždňa slovenských knižníc

Aj tento rok pre Vás pripravujeme v rámci už 21. ročníka celoslovenského podujatia Týždeň slovenských knižníc (2.-8. marec 2020) našu tradičnú akciu s názvom Kniha ako dar. Preto sa na Vás, študentov, zamestnancov a ostatných návštevníkov našej knižnice obraciame s prosbou, aby ste vdýchli ďalší život knihám či časopisom, ktoré už máte prečítané, ležia u Vás doma bez povšimnutia alebo ich už nepotrebujete.

Takéto knižky môžu ľahko potešiť niekoho iného a Vy si možno tiež vyberiete nejakú knihu, ktorá prinesie radosť zase Vám.

Knihy a časopisy, ktoré by ste chceli darovať nám môžete priniesť buď do Univerzitnej knižnice (Dražovská cesta 4), do ktorejkoľvek študovne (Hodžova 1, Kraskova 1), do predajne skrípt a publikácií (Tr. A. Hlinku 1), a takisto ich vhodiť do jedného z biblioboxov (Tr. A. Hlinku 1, Dražovská cesta 4, Kraskova ul. 1, ŠD UKF Nitra). Vyberte si to, čo Vám najviac vyhovuje.

Vopred Vám ďakujeme za všetky darované knihy a časopisy. Aby Vám neunikli zaujímavé podujatia, ktoré chystáme v rámci Týždňa slovenských knižníc, sledujte našu webovú aj fb stránku, kde Vás budeme o všetkom včas informovať.