Študenti UKF v Nitre na Zimnej univerziáde

univerzitného športu a Technická univerzita vo Zvolene. Tento rok si športové úspechy vybojovali:
  • Bc. Marigona Mehmeti (Pedagogická fakulta UKF v Nitre), 1. miesto, karate/kumite seniorky do 50 kg
  • Dominik Vančo (Filozofická fakulta UKF v Nitre), 2. miesto, karate/kata seniori
  • Ľubica Barčiaková (Filozofická fakulta UKF v Nitre), 2. miesto, tenis/dvojhra ženy
  • Monika Horváthová (Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva UKF v Nitre), 3. miesto, karate/kata seniorky
"Úspechy našich mladých vysokoškolských športovcov si veľmi ceníme, rovnako ako aj dlhoročnú spoluprácu medzi Slovenskou asociáciou univerzitného športu a vašou univerzitou," povedal PaedDr. Július Dubovský, prezident Slovenskej asociácie univerzitného športu. "Vďaka patrí aj za zázemie, ktoré vaša univerzita poskytuje takýmto mladým talentom. Dúfam, že tieto športové úspechy posilnia našu spoluprácu aj do budúcna a spoločne tak podporíme univerzitný šport na Slovensku."
Študentom, ktorí reprezentovali našu univerzitu, srdečne gratulujeme a želáme ešte veľa športových úspechov.
Text: Mgr. Jana Krajčovičová