Nezáväzná kontrola originality záverečných prác.


Portál je prevádzkovaný Technickou univerzitou v Košiciach

Prístup k Proquest Ebook Central

Licencia umožňuje vzdialený prístup k titulom z kolekcie Academic Complete. Obsahuje knihy zo všetkých vedných oblastí a je dostupná pre študentov a zamestnancov po registrácii.Ebook Central je multiodborová digitálna databáza kníh spoločnosti ProQuest. Licencia sprístupňuje tituly z kolekcie Academic Complete, obsahujúca knihy zo všetkých vedných oblastí.
Ebook Central umožňuje okrem online čítanie tiež offline výpožičku celých knihy do vlastného zariadenia (na dobu 1-21 dní), tlačenie, kopírovanie či stiahnutie vybraných častí. Počet strán uvoľnených pre sťahovanie, kopírovanie a tlačenie závisí na politike vydavateľa a môže sa u jednotlivých kníh líšiť. Univerzitná knižnica UKF má zaplatené predplatné k plným textom kníh z oblasti spoločenských vied.

Bližšie informácie o databáze na adrese https://www.uk.ukf.sk/sk/databazy/proquest-ebook-central

Registrácia je možná na adrese https://ebookcentral.proquest.com/lib/ukf-ebooks kliknutím na tlačidlo Požádat o účet.

Pri registrácii je nutné uviesť e-mailovu adresu študenta UKF (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) alebo zamestnanca UKF (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) pridelenú univerzitou pre potreby schválenia účtu. Pri uvedení súkromnej adresy nebude konto schválené.


PRÍSTUP K DATABÁZE

NÁVODY PRE POUŽÍVATEĽOV vrátane prístupovej adresy a licenčných podmienok, sú zverejnené na www.aib.sk/podpora/nastroje/2403-brana-k-e-zdrojom-ukf.

Kontaktné informácie

Univerzitná knižnica UKF v Nitre
Dražovská cesta 4, 949 74, Nitra

tel: +421 37 6408 106

e-mail: lib@ukf.sk 

ISIL SK-4KADAA00289

IČO: 00157716
DIČ: 2021246590
IČ DPH: SK 2021246590

 

logo spytajte sa kniznice

Facebook

ico-facebook

Virtuálna prehliadka

foto icon

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem