Nezáväzná kontrola originality záverečných prác.

Portál je prevádzkovaný Technickou univerzitou v Košiciach

Prístup k Proquest Ebook Central

Licencia umožňuje vzdialený prístup k titulom z kolekcie Academic Complete. Obsahuje knihy zo všetkých vedných oblastí a je dostupná pre študentov a zamestnancov po registrácii.

Ebook Central je multiodborová digitálna databáza kníh spoločnosti ProQuest. Licencia sprístupňuje tituly z kolekcie Academic Complete, obsahujúca knihy zo všetkých vedných oblastí.
Ebook Central umožňuje okrem online čítanie tiež offline výpožičku celých knihy do vlastného zariadenia (na dobu 1-21 dní), tlačenie, kopírovanie či stiahnutie vybraných častí. Počet strán uvoľnených pre sťahovanie, kopírovanie a tlačenie závisí na politike vydavateľa a môže sa u jednotlivých kníh líšiť. Univerzitná knižnica UKF má zaplatené predplatné k plným textom kníh z oblasti spoločenských vied.

Bližšie informácie o databáze na adrese https://www.uk.ukf.sk/sk/databazy/proquest-ebook-central

Registrácia je možná na adrese https://ebookcentral.proquest.com/lib/ukf-ebooks kliknutím na tlačidlo Požádat o účet.

Pri registrácii je nutné uviesť e-mailovu adresu študenta UKF (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) alebo zamestnanca UKF (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) pridelenú univerzitou pre potreby schválenia účtu. Pri uvedení súkromnej adresy nebude konto schválené.

PRÍSTUP K DATABÁZE

NÁVODY PRE POUŽÍVATEĽOV vrátane prístupovej adresy a licenčných podmienok, sú zverejnené na www.aib.sk/podpora/nastroje/2403-brana-k-e-zdrojom-ukf.