Nezáväzná kontrola originality záverečných prác.

Portál je prevádzkovaný Technickou univerzitou v Košiciach

Databáza GALE - prístup počas obmedzeniam kvôli koronavírusu

Vydavateľstvo Gale sa po žiadosti Slovenskej Národnej Knižnice rozhodlo, že v priebehu obmedzení spôsobených koronavírusom sprístupní svoje databázy tiež cez heslo, aby všetci používatelia mohli pristupovať k databázam z domu.

Pripomínáme, že na základe licencie mámé zaistený prístup do: AcademicOneFile, GeneralOneFile a Infotrac Custom Journal a zároveň prebieha zdarma skúšobný prístup do Gale Reference Complete (do 26.4.2020), kde prikladáme informačný letáčik v slovenčine.

Prístup teraz funguje cez tento link:
www.galepages.com/constuni
heslo: Slovakia

V databázach nájdete okrem iného aktuálne informácie zo svetových novín o súčasnej situácii napríklad vo Financial Times, New York Times alebo i v časopisoch ako The Economist a mnohých daľších.